Безкоштовна кур’єрська доставка в Києві

Наша майстерня з ремонту взуття пропонує безкоштовну кур’єрську доставку в Києві. Це означає, що ми заберемо Ваше взуття прямо від дверей вашого дому та доставимо його до нашої майстерні для ремонту. Це зручно та економить Ваш час та гроші.

Щоб скористатися цією послугою, потрібно здати у ремонт не менше трьох пар взуття одночасно. Наш кур’єр прибуде до вас у зазначений час та забере Ваше взуття для ремонту. Після завершення ремонту ми також безкоштовно доставимо Ваше взуття назад до Вас.

Зображення майстерні ремонту взуття Shoes Master що пропонує якісний ремонт взуття з безкоштовною курєрською доставкою в Києві та прийом замовлень через Нову Пошту та УкрПошту по всій Україні Наша майстерня з ремонту взуття пропонує безкоштовну курєрську доставку в Києві та прийом замовлень через Нову Пошту та УкрПошту по всій Україні

Доставка Новою Поштою

Logo

Якщо Ви не знаходитесь у Києві або не можете скористатися нашою безкоштовною кур’єрською доставкою, ми також приймаємо замовлення через Нову Пошту. Просто запакуйте ваше взуття у коробку та надішліть його до нас за наступною адресою:

Відділення№253
ОтримувачВоронін Віталій
Телефон+380 (96) 151 54 54

Ми отримаємо ваше взуття, проведемо ремонт та надішлемо його назад до вас через Нову Пошту.

Доставка УкрПоштою

Logo

Ми також приймаємо замовлення через УкрПошту. Якщо ви хочете надіслати ваше взуття до нас для ремонту через УкрПошту, просто запакуйте ваше взуття у коробку та надішліть його до нас за наступною адресою:

Адресам.Київ
ВулицяІгоря Турчина 2/4
Індекс04128
ОтримувачВоронін Віталій

Ми отримаємо ваше взуття, проведемо ремонт та надішлемо його назад до вас через УкрПошту.